Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri

Bursa Toplu Yemek Organizasyonu

Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri ile her türlü açılış ve benzeri davetlerinizde yiyecek ve içecek hizmetleri ile yanınızdayız.

İster firmanızı yeni açın, isterseniz yeni bir şube açın fark etmez. Defileniz olabilir veya yeni bir ürün lansmanı yapabilirsiniz. Çok önemli değil. Her türlü ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

acilis-catering-hizmetleriBu tür organizasyonlarda akala gelen ilk seçeneklerden bir tanesi en yakın pastaneden kuru pasta almak olabilir. Ancak siz yaptığınız işe ne kadar çok değer verdiğinizi gösterirken ağırladığınız misafirlerinize de ne kadar önem verdiğinizi göstermiş olacaksınız aynı zamanda.

Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen menülerin başında kanepeler, soğuk yiyecekler ve ara sıcaklar yer almaktadır. Dilerseniz açık büfe dilerseniz masalara yerleştireceğiniz tabaklar ile servis yapabilecekken bir başka köşeye de tatlı büfesi de kurabilirsiniz.

Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri için bizi arayın. Misafirlerinize yıllar boyu konuşacakları, bir araya geldiklerinde tatma fırsatı buldukları yiyecekleri anlatabilecekleri birer anı ile onları uğurlayabilirsiniz.