Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetleri

bursa-toplu-firma-yemekleri-organizasyon

Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz kapsamında firmanız için düzenlediğiniz hemen her organizasyonda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

İster firma piknikleriniz olsun, isterse düzenlediğiniz moral geceleri olsun fark etmez. Firma içerisinde dışarıdan gelecek toplu misafir ağırlamaları veya firmanızın içerisinde sunduğunuz eğitimlerde personelinize vereceğiniz özel yemeklerinizde yanınızdayız.

firma-catering-hizmetleri

Kokteyl, lansman gibi özel davetlerinize uygun alternatif çözümlerimiz de bulunmaktadır.

Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz içerisinde değişik konseptler için değişik menü seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında belirlenen konseptte farklı ekonomik seçenekler ile bütçenizi aşmadan organizasyonlarınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mutfağımız glüten sorunu olan, değişik inançlar nedeni ile et yemeyen, diyet yapan kişileri de göz önüne alarak menü hazırlamaktadır. Tek yapmanız gereken şey, farklı şekilde beslenen kaç kişi olduğunu bize bildirmeniz yeterlidir.

M.S.B. Mutfağın tecrübeli aşçılarının maharetli ellerinden çıkan yiyecekler ile organizasyonlara katılan kişilerin motivasyonları yükselecek, böylece organizasyon hedefinizi bir adım daha öteye taşıma fırsatı bulabileceksiniz.

Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz için hemen bizi arayın.