Mevlid Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

Bursa Toplu Yemek Organizasyonu

Türkiye’deki sürdürülen geleneklerimizden biriside Mevlid törenleridir. Çeşitli vesileler ile düzenlenen bu törenlerde misafirlerimize ikramda bulunmak ta ayrı bir önem taşımaktadır.

Mevlid Yiyecek ve İçecek Hizmetimiz çerçevesinde belirleyeceğiniz menüler veya sizlere sunacağımız menüler den birisini seçebilir ve konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Mevlid Yiyecek ve İçecek Hizmetleri kapsamında verilecek olan hizmet düzenlenen Mevlid töreninin konseptine uygun olarak sizlere sunulacaktır.

brsa-mevlid-yiyecek-icecek-hizmetleriMenülerde bulunan yiyecekler, geleneksel damak zevkine uygun olmakla beraber sağlıklı beslenme koşullarına ve günlük alınabilecek kalori miktarları göz önüne alınarak düzenlenmektedir.

Menülerin içerisinde bulunan yemekleri hazırlamakta kullanılan malzemeler Gıda Bakanlığı sağlık kodekslerine uygun olarak temin edilir ve kullanmaktayız. Her ne sebep ile olursa olsun kesinlikle inançlara aykırı şekilde besin maddeleri veya türleri kullanılmaz.

Mevlid Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz kapsamında alacağınız menülerin servisi dilerseniz tek kullanımlık dilerseniz farklı şekilde hazırlanarak sizlere sunulur.

Bursa ve çevresinde Mevlidlerinizde Yiyecek Hizmeti almak için hemen bizi arayın. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanın.