Toplu Yemek Organizasyonu

Bursa Toplu Yemek Organizasyonu

Toplu Yemek Organizasyonlar için alternatif menüler üretiyoruz. Üretilen menüler, yemeğin düzenleneceği temaya uygun olmakla beraber değişik kalori hesaplamalarını da dikkate almaktayız. Sunduğumuz menülerin damak tadınıza hitap etmesi kadar, sağlıklı ve dengeli beslenme koşullarına da uygun olması için azami özen göstermekteyiz.

Toplu Yemek organizasyonlar için farklı bütçeler için değişik alternatif menüler de hazırlamaktayız. Dilerseniz düşündüğünüz herhangi bir menü için de fiyatlandırma yapabiliyoruz. Hemen her türdeki toplu yemek organizasyonlar için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Toplu Yemekleriniz için Bursa ‘nın tüm bölgeleri ve Bursa yakın çevresine hizmet vermekteyiz. Hijyenik şartlar gözetilerek üretilen yiyecekler mutfağımızdan yemeklerin servis edileceği noktaya aktarılacak ve isteğinize uygun şekilde servis edilmesi sağlanacaktır.

bursa-toplu-yemek-organizasyonuToplu Yemek Organizasyonuz için Türk Mutfağının zengin menülerinden yararlanacağınız gibi dünya mutfağında ün kazanmış birçok yiyecekleri de hazırlamaktayız. Çok özel durumlar için farklı mutfaklardan farklı lezzetleri de kombine ediyoruz. Dilerseniz tamamen geleneksel menülerde hazırlanmaktır.

Organizasyonların içeriğine göre sadece kanepeler veya sadece tatlı büfesi de oluşturabiliyoruz. İstekleriniz için tamamen sizlere özel bir hazırlık yapılır. Kullanılacak malzemeler ve ürünler titizlikle seçilir. Ürünler ve malzemeler sadece sağlık ve hijyenik olarak değil hizmet verilecek topluluğun inançlarına uygun malzemelerden üretim yapılmaktadır.

Sunum ve menülerimizde ayrıca belirtildiği takdirde gluten, diyabet gibi çeşitli sağlık sorunları bulunan kişiler için veya diyet yapan, vejeteryan  olabilecek kişiler için de bir miktar yiyecek hazırlıyoruz.

Tüm toplu yemek organizasyonlarınız için bizi hemen arayın.