M.S.B. Mutfak Hizmetleri gücünü sektördeki tecrübesinden almaktadır. Uzun yıllardan bu yana yiyecek – içecek sektöründe çalışan, sektöre yön vermiş ve konusunda uzman kişiler oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır.

msb-hakkimizdaM.S.B. Mutfak Hizmetleri için yiyecek konusu sadece basit bir yeme –içme olayı değildir. Yiyeceklerin her şeyden öte sağlıklı bir şekilde hazırlanması ve servis edilirken, tüketilirken insana ve doğaya mümkün olduğu kadar en çok fayda sağlaması amacı güdülür.

Türk Gıda Kodeksine uygun ürünler kullanılır ve bu ürünlerden yine Türk Gıda Kodeksine uygun yemekler hazırlamaktayız.

M.S.B. Mutfak Hizmetleri aşçıları arasında yurt dışı ve yurt içi çeşitli kurumlarda görev yapmış, mutfağın değişik branşlarında uzmanlaşmış aşçılarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda bu aşçılarımız Mutfağın bilim ve sanat dalı olarak kabul edilen Gastronomi konusunda önemli çalışmalara imza atmış, önemli madalya ve dereceler kazanmıştır.

M.S.B. Mutfak Hizmetleri yemek “yemeği sanata dönüştürme” prensibi ile birbirinden farklı, hemen her kesime ve bütçeye uygun menüler oluşturmuş bunun yanında Türk veya Dünya Mutfağından istediğiniz tüm yemekleri hazırlayabilecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Mutlu müşteri ailemize katılmak, misafirlerinizin uzun yıllar konuşacağı tatları onlara ikram etmek için hemen bizi arayın.